Praha.cz

 
Business zprávy
Nová tvář Žižkova nese název Na Vackově a bude stát za to!
Pátek, 30. říjen 2015 12:55
Nová tvář Žižkova nese název Na Vackově a bude stát za to!

Toužíte po novém bydlení v hlavním městě a stále hledáte místo, které předčí vaše očekávání? Pokud jste dospěli k závěru, že není možné najít luxusní a přitom levné byty v Praze, budete z nového developerského projektu s názvem Na Vackově nadšeni. Pohodlně se usaďte, představíme vám přednosti moderních bytů za neodolatelnou cenu!

Celý článek...
 
Studenti odcházejí ze škol digitálně negramotní
Úterý, 27. říjen 2015 11:44
Studenti odcházejí ze škol digitálně negramotní

Evropské školy nemají vyvážený přístup k vyučovaným předmětům a programování přikládají větší význam než výuce základních digitálních dovedností. Na problém upozornila v rámci akce "e-Skills at School" nadace ECDL Foundation, jejíž stanovisko prezentovala v Evropském parlamentu Catherine Stihlerová, místopředsedkyně Výboru pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů EP. Stejný problém vidí i Martin Vodička, ředitel Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze (SSŠVT), který zjistil, že studenti, kteří na SSŠVT přecházejí, byli s výukou IT na předchozí škole nespokojeni. Podle něj se studenti učili například svářet místo toho, aby si osvojovali IT znalosti.

Celý článek...
 
Luxusní telefon s Prahou v názvu konečně v prodeji i u nás, cena mile překvapí
Úterý, 27. říjen 2015 08:55
Luxusní telefon s Prahou v názvu konečně v prodeji i u nás

V České republice se tento víkend začal prodávat lifestylový mobilní telefon značky světového výrobce nubia s názvem My Prague. Jedná se o dlouho očekávaný luxusní smartphone inspirovaný kulturou, historií a uměním hlavního města České republiky, jehož název přístroj nese a světová premiéra se odehrála v létě právě v Praze. Brány prvního obchodu Mobil Pohotovost na Novém Smíchově se otevřely v sobotu a o telefony byl celý den velký zájem.

Celý článek...
 
Vysává vás vaše současná hypotéka? Refinancujte!
Pondělí, 05. říjen 2015 14:29
Vysává vás vaše současná hypotéka? Refinancujte!

Pokud je vaše hypotéka nevýhodná, nemusíte to trpět. Pryč jsou ty doby, kdy byl přechod k jiné bance obtížný.  Najděte si výhodnější nabídku a vaši hypotéku refinancujte. Pokud se vám podaří vaši hypotéku přenést jinam, kde získáte lepší podmínky, ušetříte na úrocích. A jak jistě sami dobře víte, celková suma úroků může v případě hypotečního úvěru činit poměrně vysokou částku. Refinancováním vaší hypotéky pomocí nabídky s nižší úrokovou sazbou tak můžete významně ušetřit. Kde ale výhodnou nabídku hypotéky, která umožňuje refinancování, najít?

Celý článek...
 
Pořiďte si parkovací místo v centru Prahy
Pátek, 02. říjen 2015 12:12
Pořiďte si parkovací místo v centru Prahy

Když potřebujete zajet autem do centra, měli byste si vyhradit alespoň hodinu na parkování. I tak ale hrozí, že zaparkujete daleko od místa, kam potřebujete a ještě to bude drahé. Jděte na to chytře a pořiďte si luxusní garážové stání!

Celý článek...
 
Moderní materiály ve stavebnictví mají zelenou, zákazníci si je žádají
Čtvrtek, 01. říjen 2015 09:07
WoodPlastic

Díky špičkovým technologiím se na trhu setkáváme stále častěji s moderními materiály, které mají výborné užitné vlastnosti. Jedním z moderních terasových materiálů jsou dřevoplasty neboli WPC, které si získávají v poslední době čím dál víc příznivců. Dřevoplasty si zachovávají vzhled přírodního dřeva, díky přidané složce plastu však odolávají vnějším vlivům a mohou tak majitelům sloužit desítky let.

Celý článek...
 


Strana 6 z 18