Praha.cz

 
Business zprávy
Je to tu. Po mnoha letech nové byty zdražují!
Pondělí, 01. červen 2015 08:56
Je to tu. Po mnoha letech nové byty zdražují!

V posledních letech zažil trh s nemovitostmi boom. Díky nízkým sazbám hypoték se zájem o nové byty zvýšil, čímž se snížily jejich ceny. Toto období ale končí a ceny stoupají.

Celý článek...
 
Adoptujte tibetské dítě nebo babičku a jeďte za nimi přímo do Indie
Středa, 27. květen 2015 13:01
miminko

MOST, o.p.s. podporuje vzdělanost a zlepšuje životní podmínky tibetských dětí, buddhistických mnichů a mnišek, tibetských uprchlíků i seniorů. Adoptujte si tibetské dítě nebo seniora a pomáhejte s námi!

Celý článek...
 
Dial Telecom obhájil klíčové certifikáty kvality řízení, informační bezpečnosti a přístupu k životnímu prostředí
Úterý, 31. březen 2015 14:30
DialTelecom

Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, už pátý rok po sobě úspěšně prošel náročnou certifikací ISO v oblastech podnikového řízení, bezpečné správy dat a zodpovědné environmentální politiky. Společnost se tak nadále může prokazovat certifikáty ISO 9001:2009, ISO 27001:2006 a ISO 14001:2005, které jí pomáhají v obchodním styku se zahraničními partnery, ale i při získávání zakázek státní správy.

Celý článek...
 
Frekvenční startér Eaton PowerXL DE1 je Produktem roku 2014
Úterý, 31. březen 2015 13:27
Eaton

Eaton Elektrotechnika, s. r. o., i v letošním roce uspěla v tradiční anketě Produkt roku, kterou vyhlašuje vydavatelství Trade Media International. Čtenáři časopisů Control Engineering a Řízení a údržba průmyslového podniku zvolili za nejlepší produkt roku 2014 v kategorii Elektronika a elektrotechnika frekvenční startér Eaton PowerXL DE1. Ten v sobě kombinuje jednoduchost konvenčního spouštěče s konstantními otáčkami s možností změny rychlosti otáčení motoru.

Celý článek...
 
Novinka v oblasti estetické medicíny: 6 nití, které spolehlivě vypnou obličej bez zásahu skalpelu
Pondělí, 30. březen 2015 09:44
Mediestetik

Estetická medicína v Česku je zase o krok napřed. Na trh přišla nová metoda Art Filting, která je tu pro muže i ženy, jež trápí početné a hluboké vrásky v obličeji a výrazně povadlá pleť. Pouhých šest biokompatibilních nití, které se během půl roku vstřebají, dokáže zpevnit kontury a omladit obličej s okamžitým efektem. Ten vydrží až čtyři roky.

Celý článek...
 
Máte trauma z řídkých vlasů nebo plešky? Do Čech právě dorazila novinka RealHair, která vás ho zbaví!
Středa, 18. březen 2015 08:26
Mediestetik

Nadměrné vypadávání vlasů je problémem, který častěji trápí mužskou část populace. Existuje ale i velké procento žen, které tuto nepříjemnost musí řešit. V Česku se objevila novinka RealHair, která tyto problémy dokáže odstranit. Jde o systém biokompatibilních polymerových štěpů s pravými vlasy. Tato metoda, kterou vytvořili odborníci v Itálii, je přitom třikrát levnější než klasická transplantace.

Celý článek...
 


Strana 9 z 18